indirim
Değişim ve İade Koşulları

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

DEĞİŞİM :

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde kargoya verilebilir. Ürün ile beraber gelen faturasıyla Aras Kargo iade kodumuz ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Firmamız kaynaklı değişimlerde tüm kargo ücretleri firmamıza aittir
Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize gönderilecektir.
NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 15 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa. Faturası, (varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.

Eksik ve hasarlı ürünlerde 48 saat içerisinde firmamıza bilgi verilmesi gerekir. Aksi durumda talebiniz karşılanmayacaktır.

Değişim tek seferlidir. Tek değişimden sonra değişim yapılamamakta olup, iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

Değişim Adresi : Akçaburgaz Mahallesi 3026. Sokak No 11 İstanbul/Esenyurt
MAİL : info@resmiro.com Telefon : 0212 423 03 05

İADE :

İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde kargoya verilebilir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. Ürün ile beraber gelen faturasıyla Aras Kargo iade kodumuz ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0212 423 0305 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek; kredi kartı ile alınan siparişlerde ürün tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. İade işlemleri ürün tarafımıza ulaştıktan sonraki 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ödemenizin kartınıza yansıması 3 iş günü kadar sürmektedir. İadeniz yapıldıktan sonra kontrolünü bankanızdan sağlayabilirsiniz. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerlidir. Kapıda ödemelerin iadeleri için online kanallardan iletişim kurularak hesap bilgileriniz alınacak ve ilgili hesaba kapıda ödemeli alışverişinizin iadesi yapılacaktır. Ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ayrıca siparişe yansımışsa kargo ücreti kargo firmasını aldığı ek masraflar olduğundan ödenememektedir. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.

İade Adresi : Akçaburgaz Mahallesi 3026. Sokak No 11 İstanbul/Esenyurt
MAİL : info@resmiro.com Telefon : 0212 423 03 05

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.